Akceptuje (nie pokazuj więcej tego komunikatu).

Aktualności

Nasi w Biegu Sasinów

2012-02-09

W sobotę 4 lutego odbył się w Wysokiej Wsi, na Wzgórzach Dylewskich k/Ostródy, VII Narciarski Bieg Sasinów. Wzięło w nim udział trzech naszych kolegów, niedawnych uczestników Rajdu na Wzniesieniach Górowskich: Kazimierz Para, Jerzy Śliwiński i Andrzej Wiśniewski. Przy dwudziestostopniowym mrozie, na starcie stanęło 150 zawodników. Na dystansie 10 km kol. Kazimierz zajął 52 miejsce na 80 startujących, z czasem 1 godz. 7 min. i 32 sek. Na dystansie 5 km kol. Jerzy zajął 34 miejsce na 68 startujących (dokładnie w połowie stawki) z czasem 39 min. i 5 sek. Na tym samym dystansie senior Andrzej zajął 60 miejsce (udało mu się wyprzedzić 8 zawodników!) z czasem 56 min. i 52 sek. i otrzymał nagrodę dla najstarszego uczestnika - album parku krajobrazowego. Zawody były bardzo sprawnie zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich. Teren jest wprost wymarzony dla wycieczek narciarskich i warto się tam jeszcze wybrać.